Автомобільні номери будь-яких форматів

Водіння автомобіля без номера карається великим штрафом, а тому, в цілях економії, автомобільні номери доводиться реєструвати і купувати. При цьому якщо в першому випадку ми знаємо, куди звернутися (ДАІ), то в другому часто не усвідомлюємо, що робити. Однак у цій ситуації виявляється все просто, і ми зараз все розповімо!

На нашому сайті пропонується величезний вибір будь-яких номерів для якого завгодно типу транспорту, у тому числі автомобілів з 1970 року, тракторів, причепів і т д. Ви можете вибрати як звичайні державні номери, так замовити іменні, при цьому, витративши набагато менше грошей, ніж припускали спочатку.

І це ще не все! Замовити можна також автомобільні номери Росії і нестандартні номери Японії, Америки і арабського стандарту. А купуючи сувенірні номери, можна внести різноманітність в повсякденне життя і прикрасити свято, всім розповівши про вашу подію.

Купити (замовити) автомобільний номер, представлений на нашому сайті легко. Потрібно лише приготувати необхідні документи і зробити замовлення:

  • Безпосередньо на сайті;
  • Через email;
  • Зателефонувавши за представленим номером телефону;
  • Звернувшись за адресою знаходження офісу в Києві.

Звертаючись до наших послуг, Ви отримуєте необхідний номер автомобіля в найбільш можливий короткий термін і за цікавою ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *