Автомобільні номери в Україні

Автомобільні номери в Україні

Не тільки автомобілям в Україні потрібні номери. З появою великого розмаїття транспорту на дорогах країни, сьогодні вони призначаються мотоциклам, а також тракторам та іншій техніці сільськогосподарського призначення. Це забезпечується в зв’язку з необхідністю знизити кількість злочинних посягань на приватний транспорт, а також для покращення криміногенної обстановки на дорогах України. Тому водіння транспорту будь-якого типу без номерного знака карається штрафами і навіть позбавленням водійських прав.

Замовити автомобільний номер можливо абсолютно будь-якого зразка. Ви можете купити автомобільний номер в Україні, виконаний з європейського, азіатського або навіть американського зразка для абсолютно будь-якого виду транспорту.

Щоб придбати номер, необхідно надати документи: паспорт, ІПН, а також водійські права, доручення при наявності такого. Після цього ми виготовляємо автомобільний номер для конкретного виду транспорту.

Замовте автономери в Україні у нас, щоб отримати швидкий і якісний результат. Ми виробляємо замовлення протягом короткого часу, наносимо номерні знаки чітко і з розрахунком «на століття». Наступний автомобільний номер Ви купите тільки на новий транспорт!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *