Рубрика: Корисні публікації

Щасливі іменні номери у нас!

У 2015 році в моді іменні номери на автомобілі
У 2015 році в моді іменні номери на автомобілі. Вони передбачають індивідуальний набір цифрових та буквених знаків, які повинні стати візитною карткою автомобіліста на дорозі. Господар іменного автомобільного номера підкреслить свій соціальний статус, ставлення до себе і до автомобіля зокрема. Іменний номер є показником успіху власника автомобіля, підкреслюючи індивідуальність не гірше дорогого мобільного телефону або швейцарських годинників. (далее…)

Автономери в Борисполі

Автономери в Борисполі

Сьогодні купити автономери в Борисполі просто, завдяки нашому паблiку. Ми дозволяємо не просто отримати готовий продукт за доступною ціною, але також заощадити значну кількість часу. Все що потрібно: надати необхідні документи і Ваше бажання швидше сісти за кермо свого залізного коня. (далее…)

Автономери в Києві

Автономери в Києві

Відомо, що їзда на автомобілі без номерних знаків є протизаконною, а тому купити автономери в Києві є нагальною необхідністю для кожного водія авто. На нашому сайті Ви зможете знайти автомобільні знаки будь-якого типу, починаючи від національного зразка і закінчуючи азіатськими або навіть американськими номерами. (далее…)

Дублікат номеру в Україні

Дублікат номеру в Україні

Ваш номер був приведений у непридатний вигляд, в результаті ДТП або банального знесення, то тоді потрібно замовити дублікат номеру в Україні. Ви можете зробити це прямо зараз, використовуючи послугу нашого сайту. Це є відмінним способом уникнути дорогих штрафів від ДАІ, а також зіпсованого настрою в результаті спілкування з представниками закону. (далее…)

Державні автомобільні номери

Державні автомобільні номери

Державні автомобільні номери являють собою індивідуальний номер автомобіля, який присвоюється для кожного транспортного засобу, відповідно державним стандартам. Будь транспорт на дорозі повинен володіти автомобільним номером, а його відсутність – карається адміністративним штрафом. (далее…)

Автомобільні номери в Україні

Автомобільні номери в Україні

Не тільки автомобілям в Україні потрібні номери. З появою великого розмаїття транспорту на дорогах країни, сьогодні вони призначаються мотоциклам, а також тракторам та іншій техніці сільськогосподарського призначення. (далее…)

Номери на всі авто

Номери на всі авто

Бувають випадки, коли власники автомобіля втрачали автомобільний номер, невдало припаркувалася або потрапили в ДТП. Багато хто, не знаючи, відразу біжать у ДАІ, де доводиться міняти його на новий. Змінюючи не тільки номер, але і техпаспорт, купуючи тільки головний біль і даремно витрачений час. (далее…)

Виготовлення автономерів

Виготовлення дублікатів автономерів

Наша компанія пропонує послуги з продажу автомобільних номерів в Києві абсолютно будь-якого формату. Перебуваючи на ринку наданих послуг значний час, ми виготовили величезну кількість автомобільних номерів, повністю вивчивши попит. (далее…)

Скоро на автономерах з’явиться знак Євросоюзу

Номерні знаки нового зразка

Нещодавно стало відомо, що вище управління служби ДАІ України вирішив запатентувати спеціальний знак Євросоюзу на автомобільних номерах. Нововведення обіцяють ввести в 2015 році. Вже встановлена ціна такого номера: близько 135 грн, не більше. (далее…)

Автомобільні номери будь-яких форматів

Водіння автомобіля без номера карається великим штрафом, а тому, в цілях економії, автомобільні номери доводиться реєструвати і купувати. При цьому якщо в першому випадку ми знаємо, куди звернутися (ДАІ), то в другому часто не усвідомлюємо, що робити. Однак у цій ситуації виявляється все просто, і ми зараз все розповімо! (далее…)