Довідка рахунок

Довідка рахунок

spravka-schet

Довідка рахунок — це документ, що підтверджує право власності покупця на автомобіль, спецтехніку або інший транспортний засіб. Слід зазначити, що довідка-рахунок являє собою бланк суворої звітності, оформлення та право видачі, яких Департамент ДАІ ретельно контролює. Довідка рахунок дозволяє Вам значно скоротити витрати і оформити купівлю-продаж транспортного засобу швидко і зручно. Щоб уникнути шахрайства та проблем при наступній постановці автомобіля на облік наша компанія дає 100%-ву гарантію постановки автомобіля / мототехніки на облік у МРЕВ. Виписка довідки-рахунок здійснюється в постійно діючому автосалоні.


Оформлення довідки-рахунок при продажу транспортного засобу фізичною особою

Умови:

 • Вартість автомобіля, що вказується у довідці-рахунок, визначається сертифікованим оцінювачем.
 • Час на оформлення: 10-15 хвилин.

C 13 квітня 2013 року, при продажу транспортних засобів продавцям не обов’язково знімати їх з обліку в МРЕВ.

Документи необхідні для оформлення купівлі-продажу транспортного засобу:
Автомобіль не знято з обліку:

 • Довідка з МРЕВ «Про відсутність заборони на зняття транспортного засобу з обліку».
 • Нотаріальна виписка з реєстру довіреностей (Якщо продавець володіє авто по генеральній довіреності).
 • Оригінал листа з банку про погашення кредиту (Якщо автомобіль був у кредиті).
 • Виписка з державного реєстру обтяження рухомого майна (Якщо автомобіль був у кредиті).

Автомобіль знятий з обліку:

 • Техпаспорт на транспортний засіб та облікова картка (видається в МРЕВ при знятті ТЗ з обліку). Якщо техпаспорт старого зразка теж може видаватися облікова картка, власник транспортного засобу отримує свій техпаспорт розрізаним, з відповідною відміткою ДАІ про зняття транспортного засобу з обліку всередині самого техпаспорта. Якщо техпаспорт нового зразка (пластиковий), то техпаспорт повертається з надрізаним куточком і видається облікова картка (на звичайному аркуші паперу).
 • Транзитні номери (які були видані в ДАІ після зняття авто з обліку).
Також необхідні наступні документи:
 • Цивільний паспорт продавця.
 • Копія ідентифікаційного коду продавця.
 • Якщо покупець — фізична особа, необхідний його цивільний паспорт.
 • Якщо покупець — юридична особа, то необхідні:
 1. оригінал довіреності від юридичної особи на співробітника, уповноваженого на купівлю транспортного засобу (на фірмовому бланку);
 2. паспорт даного співробітника;
 3. реквізити юридичної особи.
 • Якщо продавець транспортного засобу діє на підставі нотаріальної довіреності — її оригінал (із зазначенням у ній права продавати транспортний засіб та представляти інтереси в органах ДАІ).
Процедура оформлення купівлі-продажу транспортного засобу:
 1. Коли знайдений покупець, продавець бере в МРЕВ довідку «Про відсутність заборони на зняття транспортного засобу з обліку», або безпосередньо знімає транспортний засіб з обліку в МРЕВ.
 2. Покупець і продавець приїжджають до нас. Якщо транспортний засіб не знято з обліку, то ми перевіряємо автомобіль на предмет застави у базі державного реєстру обтяжень рухомого майна, з видачею відповідного витягу на бланку з мокрою печаткою та підписом (ДРОРМ).
 3. Якщо у продавця друга продаж авто в календарному році, або якщо продається вантажний автомобіль, автобус або причіп/напівпричіп, то необхідно попередньо провести експертну оцінку транспортного засобу (Дані про оцінювача будуть відзначені на зворотному боці довідки-рахунок) . Після надання всіх зазначених документів, ми виписуємо довідку-рахунок.
 4. Якщо продається легковий автомобіль, і у продавця починаючи з 1 січня 2013 року це перший продаж, то прибутковий податок з продавця не стягується. Якщо продається вантажний автомобіль, автобус, причіп, або у продавця в цьому році друга продаж автомобіля, то продавець оплачує в найближчому банку прибутковий податок (5% від експертної оцінки транспортного засобу). Визначити, легковий або вантажний автомобіль продається (для оплати прибуткового податку) можна за обліковою карткою, виданою у МРЕВ після зняття авто з обліку.
 5. Ми видаємо довідку-рахунок покупця. Якщо транспортний засіб було знято з обліку, то ми ставимо відповідну відмітку в обліковій картці (або в техпаспорті, якщо він не пластикового зразка), і передаємо покупцеві.
 6. Покупець ставить транспортний засіб на облік на своє ім’я, в МРЕВ на підставі виданого нами пакету документів.
 7. Угода завершена!

Оформлення довідки-рахунок при продажу транспортного засобу юридичною особою

Умови:

 • Вартість транспортного засобу, що вказується у довідці-рахунок, визначається юридичною особою.
 • Час на оформлення: 30 хвилин.
Необхідні документи:
 • Техпаспорт на транспортний засіб та облікова картка («Облікова картка» — видається в МРЕВ при знятті машини з обліку). Якщо техпаспорт старого зразка (ламінований), власник транспортного засобу отримує свій техпаспорт розрізаним, з відповідною відміткою ДАІ про зняття автомобіля з обліку всередині самого техпаспорта. Якщо техпаспорт нового зразка (пластиковий), то техпаспорт повертається з надрізаним куточком і видається облікова картка (на звичайному аркуші паперу).
 • Транзитні номери (які були видані в ДАІ після зняття авто з обліку).
 • Оригінал довіреності на фірмовому бланку юридичної особи — продавця автомобіля на свого співробітника, уповноваженого на продаж машини, а також його паспорт. (У дорученні має бути вказана ціна за яку слід продати транспортний засіб.)
 • Договір купівлі-продажу автомобіля.
 • Якщо покупець — фізична особа, необхідний його цивільний паспорт.
 • Якщо покупець — юридична особа, то необхідні:
 1. оригінал довіреності від юридичної особи на співробітника, уповноваженого на купівлю автомобіля (на фірмовому бланку);
 2. паспорт даного співробітника;
 3. реквізити юридичної особи.
Процедура оформлення купівлі-продажу автомобіля:
 1. При досягненні домовленості з покупцем ви зв’язуєтеся з нами для узгодження часу проведення операції, після чого знімаєте автомобіль з обліку в МРЕВ.
 2. Покупець і продавець приїжджають до нас. Після надання всіх зазначених документів, ми видаємо довідку-рахунок. Також ми ставимо відповідну відмітку в обліковій картці (або в техпаспорті, якщо він не пластикового зразка).
 3. Після цього ми видаємо транзитні номери з реєстрацією в МРЕВ . (Забираємо старі номерні знаки і видаємо нові).
 4. Для підтвердження оплати наших послуг, ми підписуємо відповідний договір, закриваємо його актом, а також квитанцію (якщо оплата здійснюється готівкою) або попередньо виставляємо рахунок на оплату наших послуг (у разі безготівкової оплати).
 5. Покупець ставить автомобіль на облік на своє ім’я, в МРЕВ за місцем своєї реєстрації, на підставі отриманої довідки-рахунок, облікової картки та техпаспорта.
 6. Угода завершена!

 


Телефон для довідок і замовлення:

(093) 833-19-18, (063) 578-28-18 Руслан.


 

Замовити довідку рахунок онлайн