Дублікат номеру в Україні

Дублікат номеру в Україні

Ваш номер був приведений у непридатний вигляд, в результаті ДТП або банального знесення, то тоді потрібно замовити дублікат номеру в Україні. Ви можете зробити це прямо зараз, використовуючи послугу нашого сайту. Це є відмінним способом уникнути дорогих штрафів від ДАІ, а також зіпсованого настрою в результаті спілкування з представниками закону.

Але що собою являє дублікат номеру? Це документ, що підтверджує реєстрацію автомобіля в Україні. Щоб здійснити замовлення, потрібно буде надати лише паспорт разом з ксерокопією значущих сторінок, тех. паспорт, при наявності – довіреність, а також заяву за загальним зразком.

Додатково Ви можете на нашому сайті замовити будь-яку іншу послугу на Ваш розсуд. Можливо, Вам буде потрібно сувенірний номер в Україні, щоб використовувати його на певному торжестві? Такий сувенір зможе підкреслити урочистість події і кожному жителю міста сповістити про Ваше свято чи свято Ваших близьких і друзів.

Всі замовлення виконуються в короткі терміни. В пакет послуг входить оформлення і виробництво дубліката номеру. Звертайтеся до наших послуг, подбавши про власний автомобіль та особистий гаманець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *