Номери на всі авто

Номери на всі авто

Бувають випадки, коли власники автомобіля втрачали автомобільний номер, невдало припаркувалася або потрапили в ДТП. Багато хто, не знаючи, відразу біжать у ДАІ, де доводиться міняти його на новий. Змінюючи не тільки номер, але і техпаспорт, купуючи тільки головний біль і даремно витрачений час.

Наша компанія пропонує позбавити Вас від цих непотрібних проблем, оскільки ми готові виготовити абсолютно будь дублікат автономера, будь-якого формату і будь-який транспортний засіб. Більше того, через 30 хвилин після звернення, у Вас буде абсолютно новий автономер, і Ви зможете спокійно їхати у своїх справах.

До Ваших послуг пропонується:

  1. Дублікати номерів;
  2. Номери на американські автомобілі;
  3. Іменні автомобільні номери;
  4. Сувенірні номери;
  5. Міні номери для дитячих колясок;
  6. Номери для мотоциклів, причепів, громадського транспорту, тракторів та іншої вантажної техніки, автомобілів МВС і інших різноманітних транспортних засобів.

У роботі ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, завдяки чому держномер практично не піддається деформації при ударі, легко відновлюється, а фарба з часом не стирається.

Замовляючи у нас новий дублікат держномери, Ви завжди зможете розраховувати на хороший сервіс, швидкість і якість виконання замовлення, а також приємно низькі ціни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *