Щасливі іменні номери у нас!

У 2015 році в моді іменні номери на автомобілі
У 2015 році в моді іменні номери на автомобілі. Вони передбачають індивідуальний набір цифрових та буквених знаків, які повинні стати візитною карткою автомобіліста на дорозі. Господар іменного автомобільного номера підкреслить свій соціальний статус, ставлення до себе і до автомобіля зокрема. Іменний номер є показником успіху власника автомобіля, підкреслюючи індивідуальність не гірше дорогого мобільного телефону або швейцарських годинників.

Сьогодні з’явився новий тренд – автономери зі «щасливими» цифрами, згідно вчень нумерології. Власники автомобілів можуть бути спокійними за власний автомобіль, і навіть безпеку, замовивши номер з чотирма сімками, трійками і двома чортовими дюжинами. Також в моді поміщати на номерних знаках значущі дати або роки. А може бути, що Ви хочете написати власне ім’я на номері свого улюбленого авто?

Зробіть замовлення на іменний номер у нас, щоб отримати його в найкоротші терміни і за недорогою ціною. Ми враховуємо Ваші бажання, і надамо готовий результат, що повністю відповідає встановленим державним стандартам.

Ви покажете всім, хто є хто на дорозі, з іменним номером нашого виробництва!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *