Скоро на автономерах з’явиться знак Євросоюзу

Номерні знаки нового зразка

Нещодавно стало відомо, що вище управління служби ДАІ України вирішив запатентувати спеціальний знак Євросоюзу на автомобільних номерах. Нововведення обіцяють ввести в 2015 році. Вже встановлена ціна такого номера: близько 135 грн, не більше.

Цю інформацію повідав пресі на Київській прес-конференції Анатолій Сидоренко, голова департаменту ДАІ МВС України. Правда, за його словами, це питання поки перебуває лише на розгляді, а тому поки немає підстав вважати, що він дійсно буде введений.

Тим не менш, вже зараз на дорогах можна помітити величезну кількість автомобілів, які мають номери європейського типу. Тенденція почалася з 2013 року, і триває донині. Можливо, ця мода була спровокована ситуацією на Майдані в 2013 році, і власники автомобілів, таким чином, висловили своє бажання.

Зараз такі номери для будь-якого виду автотранспорту можна замовити на нашому сайті. Також тут замовляють сувенірні та іменні номера номера за розумною ціною. Щоб купити номери автомобілів потрібно тільки зібрати необхідні документи і звернутися на сайт. Заповнивши просту форму або зателефонувавши по телефону, потрібно замовити потрібний варіант, надавши додаткові побажання менеджеру. Автомобільний номер буде виготовлений дуже швидко і доставлений в короткі терміни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *