Відповіді на часті запитання

Якщо загублено, викрадено 1 номер:

Якщо ви втратили 1 номер або у вас вкрали 1 номер з машини, ви можете замовити дублікати номерів у нас. Для цього достатньо надати нам копію техпаспорта на ТЗ плюс паспорт або права замовника. Виготовлення дублікатів номерів займає по часу від 10 хвилин.

Для ТЗ зареєстрованих на приватну особу, необхідні документи:

docs-techpassport-ua docs-passport-ua docs-prava-ua
техпаспорт на ТЗ паспорт замовника або права замовника

Для ТЗ зареєстрованих на юридичну особу (організацію): окрім техпаспорта необхідна копія свідоцтва про держ. реєстрацію юридичної особи, якщо немає можливості надати свідоцтво держ. реєстрації можна надати паспорт або права замовника:

docs-techpassport-ua docs-svid-yur-lica
техпаспорт на ТЗ свідоцтво держ. реєстрації юридичної особи

 

Якщо загублені, вкрадені 2 номери:

Якщо у вас вкрали 2 кімнати або обидва номери загублені, крім основного пакету документів (можете вислати скан копії або фотографії хорошої якості):

для приватної особи:
— копії техпаспорта автомобіля
— копії паспорта власника автомобіля (1,2 сторінка та сторінка з пропискою) або права

для юридичної особи:
— копія свідоцтва реєстрації юридичної особи
— копії техпаспорта на автомобіль

Додатково необхідно:

docs-expert

smallflag_ua (1)для замовлення українських номерів, якщо ви знаходитесь на території України:
Довідка з найближчого МРЕВ «Висновок спеціаліста з комплексного дослідження транспортних засобів», для цього необхідно під’їхати на машині найближчим МРЕВ, пройти огляд у фахівця на майданчику і отримати на руки «Висновок спеціаліста з комплексного дослідження траспортного засобу». Вартість даного документа 150 грн, за часом займає 10-15 хвилин.

docs-postanova

smallflag_ru (1)для замовлення українських номерів, якщо ви знаходитесь на території Росії:
Довідка з Поліції «Настанова про відмову в порушенні кримінальної справи», для цього необхідно звернутися в найближче відділення міліції з письмовою заявою про крадіжку номерів. Протягом 10 робочих днів вашу заявку зобов’язані розглянути і якщо за цей час номери не будуть знайдені, вам зобов’язані видати відмову в порушенні кримінальної справи.

 

На основі одного з перерахованих вище документів, а також копій документів, перерахованих нижче, ми зможемо виготовити дублікати обох номерів. Виготовлення дублікатів номерів займає від 1 години.


Не бачу голограм на номерному знаку, як правильно дивитися:

gologrammy-kak-pravilno-smotretКожен виготовлений нами номерний знак має голограми — одна із ступенів захисту номери від підробок (виняток становлять дублікати номерних знаків, які видавалися при СРСР коли нанесення голограмних елементів захисту взагалі не використовувалось).

gologrammy-mesta-naneseniya

Голограмні елементи видно на номерній табличці під певним кутом, дивитися на голограми прийнято зверху вниз, ставши спиною до джерела світла.

Проте багато клієнтів не можуть побачити голограми, намагаючись розглянути їх у вікна, під лампою або навіть ультрафіолетом. Це неправильний спосіб перевірки і він вводить в оману. На номер треба дивитися так, як якщо б він був установлений на автомобілі.

Щоб чітко побачити голограми на номері необхідно взяти пластину номери у руки перед собою, ставши спиною до джерела світла. Після цього верхній край номери потроху нахиляти на себе до тих пір, поки голограми не проявляться. Голограми наносяться в 2 ряду через кожні 10 див. В деяких випадках частина голограм потрапляє на вибиті цифри номера, це не є неправильним і не робить такий номер бракованим.


Чому при замовленні дублікатів номерів потрібно здавати старі номерні знаки ?

Старі номери необхідно здати, щоб уникнути ситуації, коли у власника автомобіля виявиться на руках 2 комплекти авто номерів, що суперечить закону. З цього завод-виробник вимагає від нас вилучати старі номери в обмін на нові дублікати номерів.


Чому мені треба надати вам копії документів, раптом ви скористаєтеся ними і зробите «двійника» ?

Копії документів нас зобов’язує брати завод-виробник автономерів. Ці копії є доказом того, що ми виготовляємо авто номери тільки власнику зазначеного транспортного засобу, а процедура створена з метою не допустити виготовлення номерів-двійників.


Знайдено номерний знак:

Якщо ви знайшли чийсь номерний знак, ви можете звернутися в ДАІ, по номерному знаку та знайти власника авто номера і зв’язатися з ним, або залишити держ номер в органах ДАІ.


При втраті чи крадіжці держ автономера потрібно звертатися в міліцію ?

У разі коли вкрали обидва номери з машини, або втрачені обидва номерні знаки, вам необхідно звернутися в міліцію, вам видадуть довідку про відмову в порушенні кримінальної справи і направлять в МРЕВ для отримання нових номерів. Без цих документів ні одна фірма не виготовить вам комплект номерних знаків.

Якщо вкрали 1 номер, або загублений 1 номерний знак звертатися до міліції і ДАІ необов’язково, але якщо ви хвилюєтеся з приводу втрати (крадіжки) вашого номерного знака, ви можете звернутися в міліцію і заявити про це. Вам видадуть довідку про відмову в порушенні кримінальної справи і направлять в МРЕВ для отримання нових номерів. Однак знайте, що у МРЕВ немає процедури відновлення номерів, там є процедура заміни техпаспорта з присвоєнням нових державних номерних знаків. Така процедура може зайняти до 3 тижнів і буде коштувати від 760 до 3500 гривень.

Тому ми рекомендуємо вам більш простий шлях вирішення проблеми. У разі коли вкрали обидва номери з машини, або втрачені обидва номерні знаки — ви можете надати нам копію довідки з РВВС про відмову в порушенні кримінальної справи і копії паспорта і техпаспорта власника автомобіля і ми швидко виготовимо вам дублікати ваших автономерів без необхідності замінити техпаспорт, із збереженням старих номерів. В даному випадку ви заплатите тільки за виготовлення комплекту автономерів. Якщо вкрали 1 номер, або загублений 1 номерний знак достатньо надати копії паспорта та техпаспорта власника автомобіля.


Ваші дублікати номерів легальні?

Так. Наші автономери робляться на сертифікованих заводах-виготовлювачах і повністю відповідають стандартам ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650-1997, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278:2006,а процедура виготовлення дублікатів автономерів офіційно дозволений органами ДАІ.


Скільки можна їздити без номерів, їзда без номерних знаків?

До тих пір, поки вас не зупинять працівники ДАІ.


Штраф за відсутність номерного знака:

Згідно зі статтею 121 Кодексу України про адміністративні порушення передбачається штраф за відсутність номерного знака у розмірі від 170 до 225 гривень. За повторне порушення — від 255 до 510 гривень.


Як замовити іменний номер?

Щоб замовити іменний номер, ви повинні надати нам копії свого паспорта і техпаспорта на автомобіль, а також 100 % передоплати, і ваші побажання — що має бути на іменному номері. В результаті ми дізнаємося не зайнятий у вашому регіоні такий іменний номер, формуємо макет іменного авто номери і відправляємо його на виготовлення. Термін виготовлення коливається від 2 до 3 тижнів. Після виготовлення іменного номера ви разом з комплектом індивідуальних номерів отримуєте лист з департаменту ДАІ про присвоєння за вами і вашим авто іменних номерів. З цим листом вам потрібно звернутися в МРЕВ і замінити техпаспорт, в новому техпаспорті у графі особливих приміток буде вписаний ваш іменний номер.


Якщо я купую машину і хочу замовити собі іменний номер, чи можна мені не ставити машину на облік перед цим? можна поставити машину на облік відразу з іменними номерами?

Існує процедура реєстрації іменного номера на основі довідки-рахунка або іншого документа купівлі-продажу. У вашому випадку реєстрація іменного номера коштуватиме на 600 гривень дорожче. Реєстрація іменного номера можлива тільки в тому випадку, коли ви дізнаєтеся в МРЕВ свій майбутній держ номер і повідомте нам.


Можна використовувати зображення в іменному номері?

Так, можна використовувати повнокольорове зображення розміром 9х9 см, а максимальна кількість символів на номері — 7. Вартість такого номера з зображенням збільшиться на 1100 гривень.


В коментарях ви можете залишати ваші запитання, ми з радістю відповімо вам!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *