Злодії крадуть автономери і залишають записку про викуп

Якщо державні автономери пошкоджені чи втрачені, водій має офіційне право замовити дублікати номерів, не звертаючись у МРЕВ. Дублікати номерних знаків офіційно виготовляють фахівці ТОВ «Спецзнак». Продукція виробника відповідає вимогам ДСТУ та має багатоступеневу систему захисту: голографічне маркування, світловідбиваючу плівку та штамп заводу-виробника. Руслан Бистрий (29 років), офіційний представник компанії у Борисполі, розповів газеті про процедуру виготовлення дублікатів номерних знаків.

– У яких випадках потрібні дублікати номерів?

– По перше, коли номерний знак втрачає свій первинний вигляд. Він може пошкодитися у результаті ДТП чи через корозію. Під дією сонячного світла фарба на автономерах може знебарвитися, а від постійного впливу вологи – відшаруватися. Дублікат необхідний, коли держномер втрачений. Причини можуть бути різні: неякісні рамки, що тримають номерний знак, ненадійне кріплення або ж викрадення. Останнім часом до нас звертається чимало людей, які стали жертвами крадіїв. Злодії знімають номерні знаки, а на двірниках залишають записку: «Хочете отримати номери, скиньте на такий-то рахунок тисячу гривень». За статистикою, найбільше «ловляться» на це жінки. Не треба піддаватися, замовлення дублікатів обійдеться значно дешевше.

– Як замовити дублікати?

– Для виготовлення дублікатів автономерів необхідно надати копію свідоцтва про реєстрацію транспорного засобу, копію водійських прав або паспорта власника. Копії документів можна надіслати на електронну пошту: nomera7777@mail.ru. Номер виготовляється протягом 15 хвилин і вже наступного дня може бути доставлений у будь-яку точку України службами перевезення («Автолюкс», «Нова Пошта»). Ми пропонуємо кілька зручних видів доставки і способів оплати. З ними можна ознайомитися на сайті або обговорити телефоном.

– Які ще послуги ви пропонуєте?

– Крім стандартних автономерів, компанія виготовляє номерні знаки нестандартного типу, які характерні для автомобілів американського, японського або арабського ринку. У нас можна замовити іменні або сувенірні номерні знаки. Сувенірні здебільшого виготовляють на подарунок. Вони не мають відповідних документів, їх можна використовувати лише як прикрасу. Скажімо, поставити за лобове скло. Знак з ім’ям дитини є гарною прикрасою для дитячого візочка. Сувенірні номерні знаки використовують на весіллі. На них можуть бути написи «Молодята», «Батьки», «Гості» та інші. Популярні номери з літерами, які натякають на висловлювання про президента Росії Володимира Путіна. Їх дуже часто замовляють на військові автомобілі.

Іменні (індивідуальні) номерні знаки роблять авто оригінальним. Це можуть бути номери з назвами фірм, професій, іменем власника, його прізвиськом, абревіатурою прізвища, імені та по батькові. Для їх виготовлення необхідний дозвіл департаменту ДАІ України. Оформлення документів займає більше часу та й вартість такого знака вища.

Також ми виготовляємо адресні таблички різноманітних форм, розмірів та забарвлення. Основою виробів є матеріал ПВХ (пластик), вкриті плівкою Oracal. Останнім часом найпопулярніші адресні таблички в жовто-блакитних кольорах.

Замовити дублікати номерних знаків чи адресні таблички можна за телефонами, що вказані на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *